Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
