Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य
