Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
