Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ
