Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Media
ps: رسنۍ
