Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ
