Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
