Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Icon
ca: Icona

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura
