Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo
