Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Icon
et: Ikoon

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia
