Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Icon
fi: Ikoni

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva
