Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Icon
hu: Ikon

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail formatter settings.
hu: Bélyegkép formázó beállításai.
