Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Icon
is: Táknmynd

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni
