Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Icon
jv: Ikon
