Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Media
km: មេឌៀ
