Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Thumbnail
lt: Miniatūra
