Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Media
ne: मिडिया
