Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Icon
nl: Pictogram

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail formatter settings.
nl: Instellingen voor miniatuur-formatter
