Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Icon
pl: Ikona

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki
