Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje
