Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Icon
sv: Ikon

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd
