Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Icon
te: ప్రతీకం
