Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Icon
uk: Іконка

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри
