Media entity icon (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện
