Media entity image (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Image
be: Малюнак

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя
