Media entity image (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: File MIME
ca: MIME del fitxer

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Field with source information
ca: Camp amb informació de la font
