Media entity image (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: File MIME
sk: MIME typ súboru
