Media entity image (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: File MIME
ru: MIME файла

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Allowed extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Media bundle
ru: Медиа-пакет

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
