Media entity image (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
