Media entity image (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Image
eu: Irudia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena
