Media entity image (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Image
oc: Imatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses
