Media entity image (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Image
da: Billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: File MIME
da: Fil MIME-type

en: Allowed extensions
da: Tilladte udvidelser
