Media entity image (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: File MIME
fi: Tiedoston MIME

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Allowed extensions
fi: Sallitut laajennukset
