Media entity image (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: File MIME
hu: Fájl MIME

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval

en: Upload location
hu: Feltöltés helye
