Media entity image (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Image
it: Immagine

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: File MIME
it: MIME del file

en: Upload images
it: Carica immagini

en: Allowed extensions
it: Estensioni consentite
