Media entity image (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius
