Media entity image (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Image
sl: Slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek
