Media entity image (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: File MIME
sv: MIME för fil
