Media entity image (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Image
uk: Зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Camera model
uk: Модель фотоапарата

en: File MIME
uk: MIME файла

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Exposure time
uk: Час експозиції

en: Focal length
uk: Фокусна відстань

en: Media bundle
uk: Медіа-пакет

en: Field with source information
uk: Поле з інформацією про джерело
