Media entity image (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Image
cy: Delwedd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
