Media entity image (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
