Media entity image (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
