Media entity image (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Image
he: תמונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
