Media entity image (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: File MIME
ja: ファイルMIME

en: About
ja: アバウト

en: Allowed extensions
ja: 許可された拡張機能

en: Uses
ja: 機能

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: Media bundle
ja: メディアバンドル
