Media entity image (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: File MIME
nl: Bestands-MIME

en: About
nl: Over

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Allowed extensions
nl: Toegelaten extensies

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Field with source information
nl: Veld met broninformatie

en: Upload location
nl: Upload-locatie

en: Allow multiple uploads
nl: Meerdere uploads toestaan
