Media entity image (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
