Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: File MIME
az: MIME faylı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
