Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Image
et: Pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: File MIME
et: Failide MIME

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst
