Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
