Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
